Slide سفارش تولید محتوا- خدمات تولید محتوا استودیو سیانو سفارش خدمات تولید محتوا تولید محتوا مهم‌ترین اقدام برای جذب مشتری است. ما در استودیو سیانو محتوایی را تولید می‌کنیم که به بازاریابی محصولات و خدمات شما کمک کند و فروش شما را افزایش دهد
برای افزایش چند برابری بازدهی آماده‌اید؟
با ما تماس بگیرید و یا مطالعه کنید

هزینه کم، بازدهی زیاد

استودیو سیانو، با تهیه برنامه بلند مدت برای تولید محتوا، میتواند هزینه ها را تا حد زیادی مدیریت کند و نتیجه‌ای مهندسی شده ای را برای کسب و کار شما رقم بزند. با ما خیالتان راحت است

خدمات حرفه‌ای

تجربه زیاد در تولید محتوا برای کسب و کار های متفاوت، میتواند در دستیابی به بازدهی حداکثری کمک بسیزای بکند. خدمات حرفه‌ای سیانو میتواند بصورت هدفمند هزینه‌ کسب و کار را کاهش داده، و بازدهی حداکثری را برای شما رقم بزند

پشتیبانی خارق العاده

ما همیشه در کنار کسب و کار هایی که با آنها کار میکنیم هستیم و سعی میکنیم هرآنچه در زمینه تولید محتوا میدانیم را به آنها انتقال دهیم.

ما برای “تولید محتوا” چه کاری می‌کنیم؟

پس از سفارش تولید محتوا، بررسی دقیقی برای یافتن محتوای مناسب و هدفمند انجام می‌شود. در این بررسی، ما با کسب و کار شما آشنا شده و بازار هدف آن را شناسایی می‌کنیم. پس از تحقیق تمامی کلمات کلیدی بازار هدف کسب و کار شما، آن‌ها را اولیت‌بندی کرده و در قالب فایل اکسل آماده می‌کنیم تا در فرآیند تولید محتوا مورد استفاده قرار گیرد. پس از این مرحله، استراتژی محتوا و برنامه عملیاتی تولید محتوا را تعیین کرده و تقویم محتوا را تدوین می‌کنیم. در نهایت فرآیند تولید محتوا بر اساس استراتژی بازاریابی محتوا، توسط نویسندگان متخصص استودیو سیانو آغاز می‌شود. پس از پایان این فرآیند، محتوا توسط متخصصین ویراستاری و سئو بازبینی می‌شود تا از بروز خطای احتمالی جلوگیری شود. محتوای تولید شده به هیچ عنوان کپی و یا بازنویسی نخواهد بود و محتوایی منحصربفرد و متناسب با نیاز کسب و کار مورد نظر تحویل داده می‌شود.
image
image
image
Image

چه خدماتی را با سفارش تولید محتوا به‌دست می‌آورید؟

تولید محتوا اصلی ترین بخش جذب مخاطب وب سایت است. داشتن برنامه ریزی و استراتژی برای تولید محتوا و انتشار آن در سایت نیز ضروری است. پس برای تضمین موفقیت یک سایت باید تدوین تقویم محتوا و تعیین استراتژی محتوا را جدی بگیرید. البته بهتر است این کار را به دست متخصصین ما بسپارید تا به بهترین نحو انجام شود.  اصول نگارش محتوا و اصول سئو تولید محتوا در محتوای تولید شده به طور کامل رعایت می‌شود. کلمات کلیدی طولانی و کلمات کلیدی LSI در فرآیند تولید محتوا توسط استودیو سیانو استفاده می‌شود. محتوای موثر و مخصوص بازار هدف کسب و کار شما تولید می‌شود که رتبه مناسبی در گوگل را برای شما به دنبال دارد و در نهایت بازدید سایت شما افزایش می‌یابد. از دیگر خدمات استودیو سیانو نیز می‌توان به بارگذاری محتوا، بهینه‌سازی و ویرایش محتوا و تهیه محتوای گرافیکی برای سایت و شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

آگهی رپورتاژ

رپورتاژ آگهی یک از روش‌ لینک‌سازی مهم و کاربردی است که به رشد وب سایت شما در رتبه‌بندی گوگل کمک بسیاری می‌کند و بر سئوی وب سایت شما تاثیر بسیار مثبتی خواهد داشت. رپورتاژ یکی از انواع محتوا است که اثربخشی بالایی دارد. تولید محتوای رپورتاژ بازدید سایت شما را بالامی‌برد و شما را در زمان کوتاه‌تری به بهترین نتیجه می‌رساند.متن رپورتاژ باید ساده ولی ترغیب‌کننده باشد، تیتری جذاب و متناسب با محل انتشار متن داشته‌باشد و لینک‌ها در محل مناسبی در محتوا درج شوند. متن رپورتاژ آگهی باید با پرسونای مخاطبان محل انتشار تناسب داشته‌باشد، به محصول و خدمات شما به صورت غیر مستقیم اشاره کند و از زبان برند شما راه‌حلی برای مشکل مطرح شده ارائه کند.استودیو سیانو بهترین تعرفه‌ رپورتاژ آگهی را برای شما فراهم کرده و در مسیر اجرای یک کمپین رپورتاژ اگهی موفق همراه شما خواهد بود. ما با داشتن تجربه کافی در تهیه محتوای رپورتاژ و اجرای کمپین‌های رپورتاژ، به شما را در رسیدن به رتبه‌های بالای گوگل کمک می‌کنیم.

تولید محتوای بصری

تولید محتوا علاوه بر تولید محتوای متنی و کپی‌رایتینگ می‌تواند شامل عکاسی، فیلمبرداری، ساخت ویدیو و تیزر، طراحی گرافیک و طراحی اینفوگرافیک نیز باشد. بسیاری از مخاطب‌ها حوصله و یا وقت خواندن یک متن طولانی را ندارند، در نتیجه شما باید با توجه به محصول یا خدمات خود و نیاز مخاطبانتان، علاوه بر تولید محتوای متنی بر تولید محتوای بصری نیز تمرکز کنید. چرا که در برخی مواقع محتوای گرافیکی می‌تواند نسبت به محتوای متنی برای کسب‌وکار شما اثربخش‌تر ‌باشد. استودیو سیانو محتوای بصری مناسب برای کسب و کار شما را بر اساس استراتژی بازاریابی محتوا و نیاز مخاطبانتان تهیه می‌کند. این محتوای گرافیکی ممکن است یک پست برای شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام یا یک اینفوگرافیک برای وب‌سایت باشد.

پکیج های تولید محتوا

با سفارش محتوا از استودیو سیانو، محتوایی با بالاترین کیفیت، منطبق بر الگوریتم‌های روز گوگل، با رعایت تمام اصول نگارشی و اصول سئو محتوا، با عکس‌های مرتبط و پاراگراف‌بندی با خوانایی بالا دریافت خواهید کرد.

شما می‌توانید پلن‌ محتوایی مورد نظرتان را نیز طراحی کنید و خدمات دریافتی خود را شخصی‌سازی کنید. مطمئن باشید ما در استودیو سیانو تمام دانش و تجربه‌ خود را برای شما به کار خواهیم گرفت.

پلن استارتاپ

هزارتومان ۱,۶۰۰
 • 800 تا 1200 کلمه
 • 8 مطلب (تالیف یا ترجمه)
 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ویراستاری تخصصی
 • بازنگری تا رضایت مشتری
 • ارائه 2 تصویر داخل متن
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • پشتیبانی

پلن بیزینس

هزارتومان ۲,۹۵۰
 • 800 تا 1200 کلمه
 • 12 مطلب (تالیف یا ترجمه)
 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ویراستاری تخصصی
 • بازنگری تا رضایت مشتری
 • ارائه 2 تصویر داخل متن
 • بهینه سازی مطالب برای تلگرام
 • ارائه گزارش تحلیلی از محتوا
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • پشتیبانی

پلن تبلیغات

هزارتومان ۳,۴۵۰
 • 800 تا 1200 کلمه
 • 16 مطلب (تالیف یا ترجمه)
 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ویراستاری تخصصی
 • بازنگری تا رضایت مشتری
 • ارائه 2 تصویر داخل متن
 • بهینه سازی مطالب برای تلگرام
 • ۱ رپورتاژ – آگهی
 • ارائه گزارش تحلیلی از محتوا
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • پشتیبانی

تیم ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند

در این قسمت تمام تلاش خودرا کرده‌ایم تا سوالات شما در زمینه خدمات و تولید محتوا پاسخ دهیم

کارشناس تولید محتوا کیست؟
کارشناس های تولید محتوا در اصول سئو محتوا، اصول نگارش متن و معماری سایت متخصص هستند. متخصصین تولید محتوا برای سایت شما در زمینه تخصصی کسب و کارتان و با توجه به بازار هدف آن تولید محتوا می‌کنند. تیم تولید محتوا در استودیو سیانو با تولید محتوای با کیفیت و تخصصی، بازدیدکنندگان سایت شما را افزایش خواهند داد و آن‌ها را به مشتری تبدیل خواهند کرد.
تفاوت تولید محتوا با تبلیغات چیست؟
تبلیغات روشی در بازاریابی برون گرا و تولید محتوا روشی بسیار مهم در بازاریابی درون گرا است. ما در تولید محتوا به جای گشتن به دنبال مشتری و ارسال تبلیغات، خود را در دید و دسترس بازار هدف قرار می‌دهیم تا ما را پیدا کنند و از ما خرید کنند.
ارتباط تولید محتوا و سئو چیست؟
محتوا پادشاه است پس باید تولید محتوا را جدی بگیرید. گوگل در بین محتواهای تولید شده درباره‌ی موضوعی خاص، به دنبال بهترین محتوا می‌گردد تا آن را به مخاطبین نشان دهد. ما با رعایت اصول سئو در تولید محتوا به گوگل نشان می‌دهیم که بهترین پاسخ برای نیاز مخاطبان هستیم. کمیت و کیفیت محتوا در کنار هم برای بالا بردن رتبه وب سایت شما موثر هستند پس باید تعداد زیادی محتوای با کیفیت تولید و منتشر کنید.
محتوای سئو شده چیست؟
محتوا باید بر اساس شناخت بازار هدف و بررسی رفتار آن‌ها ، آنالیز رقبا و تحلیل محتوای آن‌ها، تحقیق کلمات کلیدی و با رعایت اصول الگوریتم های روز گوگل تولید شده باشد. به زبان ساده اگر اصول سئو تولید محتوا را رعایت کنید، محتوای سئو شده خواهید داشت. البته بهتر است با سفارش تولید محتوا به استودیو سیانو این کار را به دست متخصصین بسپارید.
محتوا باید حداقل چند کلمه باشد؟
محتوا باید رقابتی باشد و تعداد کلمات محتوای شما به محتوای رقبا بستگی دارد. اگر شما محتوایی با کیفیت یا کمیت کمتر نسبت به محتوای رقبا، داشته باشید، باید کسب رتبه بهتر در نتایج جستجوی گوگل را فراموش کنید. تعداد کلمات محتوا به موضوع و هدف شما و تعداد کلمات محتوای رقبا بستگی دارد. البته فراموش نکنید هدف شما پاسخ به نیاز مخاطبین است پس مهم است اطلاعات مورد نیاز آن‌ها را ارائه کنید و بر تعداد کلمات بیش از حد تمرکز نکنید.
هزینه تولید محتوا چقدر است؟
هزینه تولید محتوا به عوامل مختلفی مانند نوع محتوا، حجم محتوا، موضوع محتوا، حجم تحقیق پیش از تولید محتوا، میزان پیچیدگی منابع و تعداد محتوای درخواستی بستگی دارد. توجه داشته باشید که تولید محتوای با کیفیت و مناسب، نرخ بازگشت سرمایه بسیار خوبی خواهد داشت. ما در استودیو سیانو به شما اطمینان می‌دهیم که هزینه های تولید محتوا با کیفیت محتوای تولید شده متناسب است. شما می‌توانید از پکیج‌ محتوایی ما نیز استفاده کنید و خدمات کاملی را با هزینه مناسب دریافت کنید.
چگونه سفارش تولید محتوا دهم؟
شما می‌توانید در سایت استودیو سیانو ثبت نام نمایید و سفارش تولید محتوای متنی، تولید محتوای بصری و تولید محتوای صوتی را ثبت کنید. برای ثبت سفارش تولید محتوا می‌توانید از پکیج های تولید محتوای موجود استفاده کنید یا پکیج مورد نظر خود را طراحی کنید. استودیو سیانو تجربه دریافت خدمات تولید محتوا با کیفیت بالا در کوتاه‌ترین زمان را تضمین می‌کند.
تولید محتوا چیست؟
تولید محتوا فرآیندی است که در آن، ایده‌های موضوعی مناسب و جذاب برای شخصیت بازار هدف کسب و کار شما خلق می شود. سپس بر اساس این ایده‌ها، محتوای متنی، محتوای بصری و محتوای صوتی تولید می‌شود. انواع محتوا در قالب مقاله‌ی بلاگ، ویدیو، اینفوگرافیک یا سایر فرمت های محتوایی، تولید شده و منتشر می‌شوند تا در دسترس مخاطبین قرار گیرند. توجه کنید که محتوای متنی از اهمیت بیشتری برای سئو سایت برخوردار است.
انواع محتوا چیست؟
نوع محتوا یا فرم محتوا با توجه به هدف محتوا، محل انتشار آن، مخاطب محتوا و محدودیت های زمانی و مالی تغییرمی‌کند و با توجه به نیاز کسب و کار شما انتخاب می‌شود. به طور کلی چهار فرم برای محتوا وجود دارد که عبارتند از: محتوای متنی، محتوای تصویری یا محتوای گرافیکی، محتوای صوتی و محتوای ویدیویی.
چرا به تولید محتوا نیاز داریم؟
تولید محتوای خوب و سئو شده سایت شما را به رتبه‌های بهتری در گوگل می‌رساند و ترافیک سایت را افزایش می‌دهد. این امر باعث جلب مشتریان جدید شده و با ایجاد تعامل و ارتباطی با کیفیت و اثربخش، به حفظ مشتریان موجود کمک کرده و وفاداری آن‌ها را افزایش می‌دهد.
محتوای خوب چه محتوایی است؟
محتوا باید هدفمند، با کبفبت و اثربخش باشد، درست مثل محتواهایی که در استودیو سیانو تولید می‌شوند. تدوین استراتژی محتوا، به هدفمندتر کردن محتوا کمک شایانی می‌کند. اصول نگارش متن و اصول سئوی محتوا نیز باید در تولید محتوا رعایت شوند. موتورهای جستجو را فراموش کنید، تولید محتوا باید برای مخاطبان و رفع نیاز آن‌ها باشد. توجه کنید که محتوا باید بر اساس تقویم محتوا در زمان مناسبی انتشار یابد.
ما کی هستیم
لورم ایپسوم یا طرح ‌نما متنی ساختگی و بدون معنی است که برای امتحان فونت و یا پر کردن فضا در یک طراحی گرافیکی و یا صنعت چاپ استفاده میشود.
چرا باید تولید محتوا را به استودیو سیانو بسپاریم؟
تولید محتوا نیاز به تخصص نیاز دارد و زمان بسیار زیادی نیز برای این کار لازم است. حجم محتوایی که تولید می‌کنید به میزان زمان، انرژی و تخصص شما محدود می شود و با تولید محتوایی با کمیت و کیفیت پایین نمی توانید از رقبای موفق خود پیشی بگیرید. با سفارش تولید محتوا به استودیو سیانو دغدغه تولید محتوا را نخواهید داشت و می‌توانید بر سایر جنبه‌های کسب و کار خود تمرکز کنید.
برای سفارش محتوا به راهنمایی بیشتری نیاز دارم
شما می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. کارشناسان ما به سوالات شما در خصوص نحوه سفارش تولید محتوا و هزینه تولید محتوا پاسخ خواهند داد.
79
Image

تاکنون سفارش تولید محتوا برای بیش از ۷۰ کسب و کار انجام شده است

Image

برای شروع، مشاوره رایگان بگیرید

اگر سوالی دارید یا نمیدانید از کجا شروع کنید و یا پکیجی مناسب با کسب و کار خودتان میخواهید، ما با مشاوره رایگان در خدمتیم

  آخرین مطالب سئو وبلاگ سیانو